Ringkussen velvet rose quartz
Waardering:
100% of 100

Ringkussen velvet rose quartz

Waardering:
100% of 100
14,95
Ringkussen velvet rose quartz
Ringkussen velvet rose quartz
14,95
  • Gratis levering vanaf € 75,00
  • Gratis retourneren (NL)
  • Klanten beoordelen ons met een 8,9!
Omschrijving

Velvet is hot en dat zien we terug in dit zachte velvet ringkussen. De velvet ringkussens zijn verkrijgbaar in vier prachtige tinten, waaronder deze prachtige roze kleur.

I do, me too! Gebruik het velvet ringkussen tijdens de ceremonie op jullie grote dag. Het kussentje is voorzien van twee lintjes waardoor je jullie ringen hier aan vast kunt maken. Na de bruiloft kun je het kussentje ook nog gebruiken voor eventueel andere sieraden. De zachte velvet ringkussentjes zijn verkrijgbaar in vier kleuren: grijs, roze, blauw en sage groen. Kies jullie favoriet!

Specificaties
EAN8719481021313
Artikelnummer999-0952
MerkHouse of Gia
KleurRoze
Lengte11 cm
Breedte11 cm
MateriaalVelvet
Reviews
  1. Roze ringenkussentje voor onze mooiste dag!
    Score
    100%
    Dit prachtige ringenkussentje was helemaal in stijl van onze mooie dag! Een mooi, zacht kussentje waar de ringen mooi in naar voren kwamen. Het maakte ons ringendoosje helemaal af!
  2. Mooi
    Score
    100%
    Mooi en zacht, prima